Ivation IVFD60RB - Handleiding droogoven
Specificaties
Artikelnummer: IVFD60RB
Voltage: 120V, 60Hz
Vermogen: 400W
Thermostaat: 95°F – 158°F
Productafmetingen: 17.7" × 13.6" × 12.4" inches
Productintroductie en functies
  • Ideaal voor het bewaren van fruit, snacks, groenten, brood, bloemen en meer.
  • Wordt geleverd met zes (6) bakken van 13" x 12" inch, om tot 0,5 kg voedsel te laden.
  • De bakken zijn gemakkelijk schoon te maken.
  • De transparante pan verzamelt residu tijdens het droogproces.
  • Het voedsel droogt efficiënt met de transparante deur gesloten.
  • Bekijk het droogproces van het voedsel door de transparante deur.
Onderdelen
Onderdelen
Voorbereiding voor gebruik
Verwijder alle verpakking van het product.
Plaats de verpakking in de doos en bewaar deze of voer deze op verantwoorde wijze af.
Reiniging
Montage
Tips
  • De ventilatieopeningen op de bak laten lucht circuleren.
Algemene bediening
Functieknoppen:
Functieknoppen
  3. Druk op de knop. Het LED-scherm toont de standaard tijdinstelling "10:00" (10:00) en de temperatuurinstelling "158°F" (158°F). Motor en ventilator starten eerst, gevolgd door het verwarmingselement vijf (5) seconden later. De ingestelde tijd begint af te tellen en de ":" (:) op het LED-scherm knippert.
  4. Druk op de TIMER button (TIMER-knop). Het LED-scherm toont de tijdwaarde. Pas indien nodig aan. Druk op de + of - button (+-knop) om de droogtijd tussen "0:30" (0:30) en "19:30" (19:30) te wijzigen. Druk eenmaal op de + of - button (+-knop) om het tijdincrement "30 minuten/druk" (30 minuten/druk) in te stellen. Houd de + of - button (+-knop) lang ingedrukt om automatisch te verhogen of te verlagen. De droogtijd van drie (3) seconden is ingesteld, het systeem gaat automatisch naar de bedrijfsmodus in de huidige tijdsinstelling.
    Houd de + of - button (+-knop) lang ingedrukt om automatisch te verhogen of te verlagen.
    Vijf (5) seconden na het wijzigen of controleren, keert het LED-scherm terug naar de tijdmodus.
  10. Wanneer de ingestelde tijd aftelt tot "0:00" (0:00), stopt het verwarmingselement, maar blijft de ventilator tien (10) seconden draaien en de zoemer piept 20 keer (één keer per seconde). Het LED-scherm toont "End" (Einde), wat betekent dat het droogproces is voltooid.
  11. Haal de stekker van het apparaat uit het stopcontact.
Aanbevelingen
  1. Controleer uw eten elk uur.
  3. Voorbehandeld voedsel droogt het beste.
Droogtips
De droogtijd voor voorbehandeld fruit is afhankelijk van de volgende factoren:
  1. Dikte van stukken of plakjes
  2. Aantal bakken met voedsel dat wordt gedroogd
  3. Volume van voedsel dat wordt gedroogd
  4. Vocht of luchtvochtigheid in uw omgeving
  5. Uw voorkeuren voor het drogen van elk type gedroogd voedsel
Tips voor het bewaren van voedsel
  1. Bewaar voedsel pas nadat het is afgekoeld.
  2. Voedsel blijft langer goed als het op een koele, droge en donkere plaats wordt bewaard.
  3. Verwijder zoveel mogelijk lucht uit de bewaardoos en sluit deze goed af.
  4. De optimale bewaartemperatuur is 15 °C of lager.