Stanley SXPW25DTS Vertaling Van De Originele Gebruiksaanwijzing pagina 6
Inhoudsopgave
C9
E
C1
SXPW25DTS
SXPW25DTS
SXPW27DTS
6
L
C2
C1
SXPW25DTS
SXPW27DTS
SXPW25DTS
Volt
220 - 240 V~
5
1 ÷ 25 m
2
2 x 1,5 mm
I
25 ÷ 50 m
2
2 x 2,5 mm