SRT 24HZ4003N
Gebruiksaanwijzing
Strong SRT 24HZ4003N Gebruiksaanwijzing pagina 2
Verberg thumbnails
1
Inhoud
6
pagina
van
24
Ga
/
24
Inhoud
Inhoudsopgave
Bladwijzers
Inhoudsopgave
Fig.1
Fig.2
Fig.3a
24"
HDMI 2
USB
(ARC)
1
32"
AC INPUT
(FIXED CABLE)
HDMI 2
39"
SCART
(ARC)
40"
AC INPUT
S/PDIF
(FIXED CABLE)
(coax. output)
Fig.3b
HDMI 1
2
VIDEO/
AUDIO L/R
(coax. output)
2
HDMI 1
VIDEO/
AUDIO L/R
VGA
SCART
4
S/PDIF
3
VGA
USB
4
HDMI 3
24", 39 "
6
32", 40"