Brigade MDR-404GW-500 Installatie- En Bedieningshandleiding pagina 72
Verberg thumbnails Zie ook voor MDR-404GW-500:
Inhoudsopgave
Aansluitingen/Interfaces
USB-A-interface
Basisstation USB-B-interface
Mobiele caddy-eenheid USB-B-interface
Seriële interface (alleen 4CH)
Ethernet-netwerk
Paneelinterface
AV-ingang
Triggeringang/-uitgang
GPS
3G
Wi-Fi
Voedingsingang
Mechanische specificaties
Afmetingen eenheid (B x H x D), inclusief
beugels
Gewicht (basisstation en mobiele caddy-
eenheid)
Materialen
Afwerking of beschermlaag van buitenkant
Materiaal van caddy
Materiaal van mobiele caddy-eenheid
Materiaal van beugel
Elektrische interface
Bedrijfsspanning (min. / typ. / max.)
Ruststroom
Huidig verbruik (min. / typ. / max. per
modus)
Opgenomen vermogen
Triggeringangen
12V voedingsuitgang
Triggeruitgangen
Video-ingang/-uitgang
Maximale voedingsstroom camera
Opstarttijd tot opname
Test- en omgevingsspecificaties
Bedrijfstemperatuurbereik
Opslagtemperatuurbereik
Trillingswaarde (piekacceleratie in g en
teststandaard)
Schokwaarde (piekacceleratie in g en
teststandaard)
Ingangsbescherming
Relatieve bedrijfsvochtigheid
Goedkeuringen
CE
UNECE-verordering nr. 10 Revisie 4 ("E-markering")
FCC
IC
Brigade
Electronics
MDR-404xx-500/
MDR-408xx-1000
veroorzaken.
vervallen.
werkt in het ~2,4GHz frequentiebereik. Het mag uitsluitend binnen worden gebruikt.
USB 2.0 x 1
USB 2.0 x 1 - Aansluiten op brandwerende kast
USB 2.0 x 1 - Aansluiten op PC
RS485 x 1 voor G-sensor of extern paneel op MDR-404XX-500
RS485 x 2 voor G-sensor en extern paneel op MDR-408XX-1000
RJ45-poort (10/100Mbits/s)
10-pins paneelconnector met kabel naar Select-connector voor Brigade-monitor
4x (MDR-404xx-500) / 8x (MDR-408xx-1000) Select-connectoren
Triggeringangen x 8, triggeruitgangen x 2, 12 V OUT x 1, GND x 1
1x SMA-connector naar externe antenne
9-pins voedingsaansluiting met staartkabel
190 mm x 75 mm x 212 mm voor MDR-404XX-500
215 mm x 78 mm x 292 mm voor MDR-408XX-1000
2,2 kg voor MDR-404XX-500
2,75 kg voor MDR-408XX-1000
Gestructureerd met zwarte glans
Aluminium
Aluminium
9 V/12 V/32 V (zonder camera's en accessoires)
Bij 12 V: 100 mA, bij 24 V: 10 mA [MDR-404XX-500]
Bij 12 V: 150 mA, bij 24 V: 90 mA [MDR-408XX-1000]
MDR-404XX-500: 270 mA (stabiel bij 32 V)/620 mA (stabiel bij12 V)/6,9 A (piek bij 9 V) (zonder
camera's en accessoires)
MDR-408XX-1000: 290 mA (stabiel bij 32 V)/800 mA (stabiel bij12 V)/5,47 A (piek bij 9 V) (zonder
camera's en accessoires)
12 W (zonder camera's en accessoires)
8x (ingangsspanningsdrempel circa 3,9 V)
1x 12 V bij 1 A maximale belasting
2x 12 V bij 200 mA maximale belasting
1,0 Vp-p/75 Ω
500mA
72 seconden voor MDR-404xx-500
90 seconden voor MDR-408xx-1000
-25°C tot +60°C (ingebouwde verwarming actief voor HDD als temperatuur onder 0°C ligt)
-40°C tot +70°C
1G
40G
IP30
10% tot 90%