1182100 CPPS-160-42, 0 – 42 V/DC, 0 – 10 A
1182103 CPPS-160-84, 0 – 84 V/DC, 0 – 5 A
Version 05/15
Inhoudsopgave
loading
Samenvatting van Inhoud voor VOLTCRAFT CPPS-160-42
  • Pagina 1 LABVOEDING GEBRUIKSAANWIJZING PAGINA 107 - 142 Best.-Nr. / Item No. / N° de commande / Bestelnr.: 1182100 CPPS-160-42, 0 – 42 V/DC, 0 – 10 A 1182103 CPPS-160-84, 0 – 84 V/DC, 0 – 5 A Version 05/15...
  • Pagina 2: Inhoudsopgave
  • Pagina 3: Introductie
  • Pagina 4: Beoogd Gebruik
    Er moet aansluitbekabeling gebruikt worden die lang genoeg is. Een te kleine leidingdoorsnede kan leiden tot oververhitting en brand. De outputgegevens van de labvoeding zijn als volgt: Type Outputvoltage Outputstroom CPPS-160-42 0 – 42 V/DC 0 – 10 A CPPS-160-84 0 – 84 V/DC 0 – 5 A Het instellen van voltage en stroom verloopt traploos via digitale draaiknoppen voor grove en fijne afstelling, om zo snelle en nauwkeurige afstelling van waarden mogelijk te maken. De...
  • Pagina 6: Verklaring Van De Symbolen
  • Pagina 10: Bedieningselementen
  • Pagina 11: Ingebruikname
  • Pagina 12: Het Netsnoer Aansluiten
  • Pagina 13: Normaal Gebruik
  • Pagina 14: Het Outputvoltage Instellen
  • Pagina 15: Functietoetsen
  • Pagina 16: Handmatige Output Aan/Uit
    Geheugen PRESET 1 PRESET 2 PRESET 3 Type Voltage Stroom Voltage Stroom Voltage Stroom CPPS-160-42 Maximum 13.8 V Maximum 20 V Maximum CPPS-160-84 Maximum 13.8 V Maximum 20 V Maximum Let erop dat er geen externe apparatuur aangesloten is.
  • Pagina 17: Δv/Δt-Functie
  • Pagina 19: Functies A/B/C En De Curvegenerator
  • Pagina 20 B = 10 V A = 5 V Voorbeeld 2: • Driehoek golfvorm • A (PRESET 1) = 5 V • B (PRESET 2) = 10 V • Δt a-b = 3 seconden • Δt b-a = 3 seconden • FUNC A = 3 seconden • FUNC B = 3 seconden 1.
  • Pagina 21: Gebruik Via Afstandsbediening "Remote Ctrl
  • Pagina 22: Sturing Via Een Externe Voltagebron
    Contact 1 Intern regelbaar voltage + 5 V/DC (<50 mA) Contact 2 Voltage-instelling Contact 3 Stroominstelling Contact 4 Referentiemassa ("Ground") Contact 5 Output aan/uit Contract 6-8 Niet in gebruik 1. Zet de voedingsadapter uit en sluit vervolgens de stekkerbus van de afstandsbediening Remote Control (9) aan.
  • Pagina 23: Sturing Via Een Regelbare Weerstand (Potentiometer)
  • Pagina 24: Output Van De Afstandsbediening (Aan/Uit)
  • Pagina 25: Sense-Functie
  • Pagina 26: Software Installeren
  • Pagina 29 Voorbeeld 1 van de preview van de golfvorm:...
  • Pagina 31: Extern Getimede Programmering
  • Pagina 32: Beschermingsvoorzieningen
  • Pagina 33: Uitschakeling Bij Oververhitting
  • Pagina 34: Verhelpen Van Storingen
  • Pagina 36: Conformiteitsverklaring (Doc)
  • Pagina 37: Technische Gegevens
    23. TECHNISCHE GEGEVENS 1182100 1182103 (CPPS-160-42) (CPPS-160-84) Bedrijfsspanning: 100 – 240 V/AC, 50/60 Hz Max. ingangsstroom (230 V/AC): 2,3 A Max. uitgangsvermogen: 160 W Uitgangsspanning: 0 – 42 V/DC 0 – 84 V/DC Uitgangsstroom: 0 - 10 A 0 - 5 A Spannings-Regeling bij 10 –...