VC-BT12/24-Print
Accutester en -analysator
Bestelnr.: 2793468
Inhoudsopgave
loading
Samenvatting van Inhoud voor VOLTCRAFT VC-BT12/24-Print
  • Pagina 1 Gebruiksaanwijzing VC-BT12/24-Print Accutester en -analysator Bestelnr.: 2793468...
  • Pagina 2: Inhoudsopgave
  • Pagina 4: Inleiding
    1 Inleiding Beste klant, Bedankt voor uw aankoop van dit product. Bij technische vragen kunt u zich wenden tot onze helpdesk. Voor meer informative kunt u kijken op www.conrad.nl of www.conrad.be. 2 Beoogd gebruik Dit product is een 12 V en 24 V loodzuur-type accutester voor voertuigen. Enkele eigenschappen zijn: CCA-test (alleen 12V): Ondersteunt meerdere teststandaarden, interne weerstandstest, accu-sOC (laad- status), SoH (gezondheidsstatus)
  • Pagina 5: Meest Recente Gebruiksaanwijzing
  • Pagina 6: Bediening
  • Pagina 7: Loodzuuraccu
  • Pagina 8: Aan De Slag
    8 Aan de slag 8.1 Batterijen plaatsen/vervangen Opmerkingen: – Het product moeten van stroom worden voorzien door interne batterijen als de spanning van de aangesloten oplaadbare accu te laag is (<6,5V). – De tester behoudt de instellingsinformatie gedurende 10 minuten nadat de interne batterijen worden verwij- derd.
  • Pagina 9: Kabels Aansluiten Op Het Product
  • Pagina 10: Kabels Aansluiten
  • Pagina 11: Cca-Test (Alleen 12V)
    Instelling Beschrijving ■ Reset Alle instellingen resetten naar de standaard systeemwaarden. ■ Opgeslagen testgegevens zullen verloren gaan. ■ Header (Koptekst) De koptekst naar wens instellen. ■ De koptekst verschijnt op alle afdrukken. ■ De koptekst heeft een maximale lengte van 32 tekens. 13 CCA-test (alleen 12V) Deze koudstartstroom (CCA)-test meet het vermogen van de accu om bij lage temperaturen voldoende stroom (am- pères) te leveren.