Verberg thumbnails Zie ook voor SC-F10000H Series:
Inhoudsopgave
SC-F10000H Series/SC-F10000 Series Gebruikershandleiding
Ondersteunde media
De volgende afdrukmaterialen kunnen in de printer
worden gebruikt.
De afdrukkwaliteit is sterk afhankelijk van het type en
de kwaliteit van het gebruikte afdrukmateriaal. Kies
afdrukmateriaal dat geschikt is voor de taak. Zie voor
meer informatie over het gebruik de documentatie bij
het afdrukmateriaal of informeer bij de fabrikant.
Voordat u afdrukmateriaal in grote hoeveelheden
koopt, probeert u beter af te drukken op een kleinere
steekproef en controleert u de resultaten.
Let op:
Afdrukmateriaal is zwaar en mag niet worden
gedragen door slechts één persoon.
Het wordt aanbevolen een heftruck te gebruiken
voor media die meer dan 40 kg (88,18 lb) wegen.
c
Belangrijk:
Gebruik geen gekreukt, gescheurd, bekrast of vuil
afdrukmateriaal.
Afdrukmateriaal op rol
Formaat rolkern
2 of 3 inch
Buitendiameter rol
Tot 250 mm (9,84 inch)
Breedte media
300 tot 1950 mm (11,81 tot
76,77 inch) (76 inch)
Dikte afdrukmate-
0,04 mm tot 1,00 mm
riaal
(0,001 tot 0,03 inch)
Gewicht rol
Maximum 60 kg (132 lb)
* De specificaties voor heftrucks die kunnen worden gebruikt
voor het laden van media die meer dan 40 kg (88,18 lb)
wegen, zijn als volgt.
• Dikte van de vork: minder dan 28 mm (1,10 inch).
• De vork kan worden verlaagd tot circa 190 mm (7,48 inch)