Műszaki Adatok; Figyelmeztetés - Aeg Bmms18Sbl Oorspronkelijke Gebruiksaanwijzing
Inhoudsopgave
Beschikbare talen
  • NL
Beschikbare talen
  • DUTCH, pagina 44
MŰSZAKI ADATOK
Gyártási szám........................................................................
Névleges fordulatszám ..........................................................
D=Vágókorong-ø ................................................
d=furat ø .............................................................
b=A vágókorong átmérője min. / max. ...............
Vágásmélység max. ..............................................................
Akkumulátor feszültség .........................................................
Súly a 01/2014 EPTA-eljárás szerint (2,0...6,0 Ah) ...............
Ajánlott környezeti hőmérséklet munkavégzésnél.................
Ajánlott akkutípusok ..............................................................
Ajánlott töltőkészülékek .........................................................
Zaj-/Vibráció-információ (beton vágása)
A közölt értékek megfelelnek az EN 60 745 szabványnak.
Szabvány szerinti A-értékelésű hangszint:
Hangnyomás szint (K bizonytalanság=3dB(A)) ..........................
Hangteljesítmény szint (K bizonytalanság=3dB(A)) ...................
Hallásvédő eszköz használata ajánlott!
Összesített rezgésértékek (három irány vektoriális összege) az
EN 60745-nek megfelelően meghatározva.
a
rezegésemisszió érték ........................................................
h,SG
K bizonytalanság = .....................................................................
FIGYELMEZTETÉS
megbecsülésére is.
lehet. Ez jelentősen megnövelheti a rezgésterhelést a munkavégzés teljes időtartama alatt.
időtartama alatt.
FIGYELMEZTETÉS! Olvassa el az elektromos
kéziszerszámra vonatkozó összes biztonsági
útmutatást, utasítást, ábrát és specifi kációt. A
következőkben leírt utasítások betartásának elmulasztása
áramütésekhez, tűzhöz és/vagy súlyos testi sérülésekhez
vezethet.
Kérjük a későbbi használatra gondosan őrizze meg
ezeket az előírásokat.
KÖRFŰRÉSZEKRE VONATKOZÓ BIZTONSÁGI
ÚTMUTATÁSOK
a) Az elektromos szerszámhoz tartozó védőburkolatot
biztonságosan fel kell szerelni és úgy kell beállítani,
hogy maximális biztonság legyen elérhető, azaz a csis-
zolótest lehető legkisebb része mutasson burkolatlanul
a kezelőszemély felé. Ön és a közelben lévő személyek
is tartózkodjanak a forgó csiszolókorong síkján kívül.
A védőburkolatnak meg kell védenie a kezelőszemélyt a
letört daraboktól vagy a csiszolótesttel történő véletlen
érintkezéstől.
b) Kizárólag valamilyen anyagkötésű erősített vagy
gyémánt vágókorongokat használjon elektromos
szerszámához. Az, hogy a tartozékot rögzíteni tudja
elektromos szerszámán, még nem garantálja a biztonsá-
gos alkalmazást.
c) A betétszerszám megengedett fordulatszámának
legalább annyinak kell lennie, mint az elektromos
szerszámon megadott legnagyobb fordulatszám. Az
olyan tartozék, ami a megengedett fordulatszámnál gyors-
abban forog, eltörhet vagy lerepülhet.
84
MAGYAR
470 349 - BMMS18SBL.indd 84
470 349 - BMMS18SBL.indd 84
SAROKCSISZOLÓT
........................................ 20000 min
.............................................. 76 mm
.............................................. 10 mm
................................. 1 mm / 2,8 mm
........................................... 16,3 mm
.............................................. 18 V
..................................... 1,2...1,7 kg
........................................ -18...+50 °C