Tehniskie Dati - Aeg Bmms18Sbl Oorspronkelijke Gebruiksaanwijzing
Inhoudsopgave
Beschikbare talen
  • NL
Beschikbare talen
  • DUTCH, pagina 44
TEHNISKIE DATI
Izlaides numurs ....................................................................
Nominālais griešanās ātrums ................................................
D=Griešanas diska diametrs ...............................
d=urbuma ø ........................................................
b=Griešanas diska biezums min. / maks. ..........
maks. griezuma dziļums ........................................................
Akumulātora spriegums .........................................................
Svars atbilstoši EPTA -Procedure 01/2014 (2,0...6,0 Ah) ......
Leteicamā vides temperatūra darba laikā..............................
Leteicamie akumulatoru tipi ...................................................
Leteicamās uzlādes ierīces ...................................................
Trokšņu un vibrāciju informācija (betona griešana)
Vērtības, kas noteiktas saskaņā ar EN 60 745. Instrumenta
tipiskais pēc A vērtētais trokšņa spiediena līmenis parasti sastāda
Trokšņa spiediena līmenis (Nedrošība K=3dB(A)) ................
Trokšņa jaudas līmenis (Nedrošība K=3dB(A)) .....................
Nēsāt trokšņa slāpētāju!
Svārstību kopējā vērtība (Trīs virzienu vektoru summa) tiek
noteikta atbilstoši EN 60745.
Svārstību emisijas vērtība a
Nedrošība K= ........................................................................
UZMANĪBU
laikā.
netiek lietota. Tas var ievērojami samazināt svārstību noslogojumu visa darba laikā.
instrumentu tehniskā apkope, roku siltuma uzturēšana, darba procesu organizācija.
BRĪDINĀJUMS Izlasiet visus šim
elektroinstrumentam pievienotos drošības
brīdinājumus, instrukcijas, ilustrācijas un
specifi kācijas. Nespēja ievērot visas zemāk uzskaitītās
instrukcijas var novest pie elektrošoka, ugunsgrēka un/vai
smagiem savainojumiem.
Pēc izlasīšanas uzglabājiet šos noteikumus turpmākai
izmantošanai.
RIPZĀĢA DROŠĪBAS NORĀDES
a) Elektroinstrumentam piederošais aizsargapvalks
ir droši jānostiprina un jāiestata tā, lai tiktu sasniegta
pēc iespējas labāka drošība, t.i., operators var saredzēt
tikai pavisam mazu griezējripas daļu. Neatrodieties
paši un neļaujiet atrasties citiem rotējošas griezējripas
līmenī. Aizsargapvalks pasargā operatoru no atlūzām un
nejaušas pieskaršanās griezējripai.
b) Elektroinstrumentiem izmantojiet tikai nostiprinātas
rūdītas vai ar dimantu pārklātas griezējripas. Ja jūsu
elektroinstrumentam ir iespējams piestiprināt attiecīgo
papildrīku, tas automātiski nenozīmē, ka to ir iespējams
droši izmantot.
c) Iesaistāmā instrumenta pieļaujamajam apgriezienu
skaitam jābūt vismaz tik augstam kā uz elektroinstru-
menta norādītajam maksimālajam apgriezienu skaitam.
Aprīkojums, kurš rotē ātrāk par pieļaujamo ātrumu, var
salūzt un tikt atmests atpakaļ
d) Slīpēšanas darbinstrumentu drīkst izmantot vienīgi
tādā veidā, kādam tas ir pare dz ēts. Piemēram, nekad
neizmantojiet slīpēšanai griešanas diska sānu virsmu.
Griešanas disks ir paredzēts materiālu apstrādei ar malas
LATVISKI
470 349 - BMMS18SBL.indd 96
470 349 - BMMS18SBL.indd 96
LEŅĶA SLĪPMAŠĪNU
h,SG
BMMS18SBL
........................................ 20000 min
.............................................. 76 mm
.............................................. 10 mm
................................. 1 mm / 2,8 mm
........................................... 16,3 mm
.............................................. 18 V
..................................... 1,2...1,7 kg
........................................ -18...+50 °C