Tehnički Podaci - Aeg Bmms18Sbl Oorspronkelijke Gebruiksaanwijzing
Inhoudsopgave
Beschikbare talen
  • NL
Beschikbare talen
  • DUTCH, pagina 44
TEHNIČKI PODACI
Broj proizvodnje .....................................................................
Nazivni broj okretaja ..............................................................
D=Rezačke ploče-ø ............................................
d=otvor sa ø ........................................................
b=Debljina rezne ploče min. / max. ....................
Dubina rezanja max...............................................................
Napon baterije za zamjenu ....................................................
Težina po EPTA-proceduri 01/2014 (2,0...6,0 Ah) .................
Preporučena temperatura okoline kod rada ..........................
Preporučeni tipovi akumulatora .............................................
Preporučeni punjači ...............................................................
Informacije o buci/vibracijama (rezanje betona)
Mjerne vrijednosti utvrdjene odgovarajuće EN 60 745.
A-procjenjeni nivo pritiska zvuka aparata iznosi tipično
Nivo pritiska zvuka (Nesigurnost K=3dB(A)) .........................
Nivo učinka zvuka (Nesigurnost K=3dB(A)) ..........................
Nositi zaštitu sluha!
Ukupne vrijednosti vibracije (Vektor suma tri smjera) su
odmjerene odgovarajuće EN 60745
Vrijednost emisije vibracije a
Nesigurnost K= ......................................................................
UPOZORENIE
titrajnog opterećenja.
opterećenje kroz cijeli period rada bitno povisiti.
upotrebljenih alata, održavanje topline ruku, organizacija i radne postupke.
UPOZORENIE! Treba pročitati sve napomene o
sigurnosti, upute, prikaze i specifi kacije za ovaj
električni alat. Propusti kod pridržavanja sljedećih upta
može uzrokovati strujni udar, požar i/ili teške ozljede.
Sačuvajte sve napomene o sigurnosti i upute za
buduću primjenu.
SIGURNOSNE UPUTE ZA KRUŽNE PILE
a) Zaštitna hauba koja spada uz električni alat mora na
siguran način biti postavljane i tako podešena, da se
postigne najveća mjera sigurnosti, t.j. najmanji mogući
dio brusnog tijela pokazuje otvoreno prema poslužio-
cu. Držite sebe i osobe koje se nalaze u blizini izvana
ravnine rotirajućih brusnih ploča. Zaštitna hauba bi tre-
bala poslužioca štititi od ulomaka i slučajnog kontakta
sa brusnim tijelom.
b) Upotrijebite isključivo vezane pojačane ili dijaman-
tom opremljene rezne ploče za vaš električni alat. Sam
razlog, da pribor možete pričvrstiti na vaš električni
alat, ne garantira sigurnu uporabu.
c) Dozvoljeni broj okretaja alatnih nastavaka mora
najmanje biti toliki kao što je i najveći broj okretaja
naveden na električnom alatu. Oprema koja ima veći broj
okretaja od dozvoljenog može se polomiti i razletjeti.
d) Brusna tijela se smiju koristiti samo za preporučene
mogućnosti primjene. Npr.: ne brusite nikada sa bočnom
površinom brusne ploče za rezanje. Brusne ploče za
rezanje predviđene su za rezanje materijala sa rubom
ploče. Bočnim djelovanjem na ova brusna tijela one se
mogu polomiti.
92
HRVATSKI
HRVATSKI
470 349 - BMMS18SBL.indd 92
470 349 - BMMS18SBL.indd 92
REZAČ
h,SG
BMMS18SBL
........................................ 20000 min
.............................................. 76 mm
.............................................. 10 mm
................................. 1 mm / 2,8 mm
........................................... 16,3 mm
.............................................. 18 V
..................................... 1,2...1,7 kg
........................................ -18...+50 °C